Jak wyłączyć powiadomienia o nowych użytkownikach?

Czy chcesz przestać otrzymywać powiadomienia e-mail o nowych użytkownikach w WordPress?

W tym artykule pokażemy, jak wyłączyć powiadomienia dla nowych użytkowników w WordPress.

Dlaczego wyłączyć wiadomości e-mail z powiadomieniami użytkownika w WordPress?

Umożliwienie rejestracji użytkownika w WordPressie ma wiele zalet. Jeśli prowadzisz bloga z wieloma autorami , sklep internetowy lub witrynę dla członków , konieczna jest rejestracja użytkowników.

Jednak jest też wada. WordPress domyślnie wyśle ​​wiadomość e-mail na adres e-mail administratora, powiadamiając Cię o zarejestrowaniu nowego użytkownika.

Chociaż te e-maile są dobre do kontrolowania, kto rejestruje się w Twojej witrynie i unikania rejestracji spamu , mogą być denerwujące, jeśli każdego dnia dołącza do nich kilka osób.

Duża liczba powiadomień o nowych użytkownikach może zaśmiecać skrzynkę e-mail, utrudniając wykrycie ważnych wiadomości e-mail od klientów.

Tutaj może się przydać wyłączenie e-maili o nowych użytkownikach. Przyjrzyjmy się, jak możesz wyłączyć powiadomienia dla nowych użytkowników w WordPress.

Wyłącz powiadomienia o nowych użytkownikach za pomocą WP Mail SMTP

WP Mail SMTP

WP Mail SMTP to najlepsza wtyczka WordPress SMTP na rynku, która znacznie poprawia dostarczalność wiadomości e-mail.

Wtyczka rozwiązuje problem niedostarczania wiadomości e-mail do Twoich klientów. Oznacza to, że wszyscy Twoi użytkownicy na pewno otrzymają wiadomości e-mail z Twojej witryny, zamiast trafić do folderu ze spamem lub zostać całkowicie zablokowane.

WP Mail SMTP oferuje również różne ustawienia, aby przejąć kontrolę nad wiadomościami e-mail WordPress, takie jak wyłączenie automatycznych powiadomień o aktualizacjach . Wśród tych ustawień jest opcja wyłączenia wiadomości e-mail z powiadomieniami o nowych użytkownikach wysyłanych na adres e-mail administratora.

WP Mail SMTP Pro

W tym samouczku użyjemy wersji WP Mail SMTP Pro, ponieważ zawiera ona opcje kontroli poczty e-mail. Istnieje również bezpłatna wersja WP Mail SMTP , której możesz użyć do rozwiązania problemów z dostarczaniem wiadomości e-mail w swojej witrynie.

Najpierw musisz zainstalować i aktywować wtyczkę WP Mail SMTP w swojej witrynie WordPress . Jeśli potrzebujesz pomocy, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak zainstalować wtyczkę .

Po aktywacji możesz przejść do WP Mail SMTP »Ustawienia z panelu administracyjnego WordPress, a następnie wprowadzić klucz licencyjny. Klucz licencyjny można znaleźć w obszarze konta WP Mail SMTP.

wpmailsmtp-license

Następnie możesz przejść do zakładki „Kontrola poczty e-mail” z menu u góry w WP Mail SMTP.

Karta kontroli poczty e-mail w WP Mail SMTP
Jak wyłączyć powiadomienia o nowych użytkownikach? 1

Następnie po prostu przewiń w dół do sekcji Nowy użytkownik i kliknij przełącznik, aby wyłączyć opcję „Utwórz (administrator)”.

Wyłącz powiadomienia dla nowych użytkowników
Jak wyłączyć powiadomienia o nowych użytkownikach? 2

Po wyłączeniu tego ustawienia jako administrator nie otrzymasz wiadomości e-mail. Jednak nowy użytkownik, który się zarejestrował, nadal otrzyma potwierdzenie e-mailem.

Teraz idź dalej i kliknij przycisk „Zapisz ustawienia”.

Otóż ​​to! Pomyślnie wyłączyłeś nowe wiadomości e-mail z powiadomieniami użytkowników dla administratorów za pomocą wtyczki WP Mail SMTP.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci wyłączyć wiadomości e-mail z powiadomieniami dla nowych użytkowników w WordPress. Możesz również zapoznać się z naszym eksperckim porównaniem najlepszych usług e-mail marketingu i najlepszych biznesowych usług telefonicznych dla małych firm.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, podziel się informacją na Twitterze lub Facebooku .

Podziel się :)

Zostaw odpowiedź